Üldinfo

Leevi rahvamaja saal on praegu multifunktsionaalne saal, kus saab harrastada sporti (mängida võrk- ja korvpalli, saalihokit, lauatennist, tegeleda aeroobika, tervisevõimlemise jpt treeningutega), viia läbi laste spordiringe, korraldada õpitubasid, loenguid, seminare, kontserte, teatriõhtuid ning tantsuõhtuid, rentida saali juubeliteks või muudeks suuremateks sündmusteks.

Saali mõõdud: põrand 9,2 x 21m, seina kõrgus 3,05m, lae kõrgus 5m. Saali kõrval paikneb inventariruum, mida saab vajadusel kasutada ka abiruumina ürituste ajal.

  1. korruse fuajee (4,2 x10m) ja 2. korruse tegelusruum on ideaalsed näituste korraldamiseks. Neis ruumides on lae alla paigaldatud spetsiaalsed kandurid/torud, mille külge saab riputada maale, fotosid jms. Tänu suurtele akendele on neis ruumides ka piisavalt looduslikku valgust.
  2. korruse fuajees toimuvad laste meisterdamisringid ja see on sobiv ruum koosolekute läbiviimiseks ning väiksemate salongikontserdite korraldamiseks. 2. korruse tegelusruum on hubane ja sobiv koht väiksemate (8-12 osalejaga) koosolekute, koolituste ja huviringide läbiviimiseks.

Leevi rahvamajas on olemas eraldi saunad ning dušši- ja riietusruumid naistele ja meestele. Neljapäeviti kell 17.00 – 20.00 on kogukonna saunapäev.

Rahvamaja 1. korrusel asub köök, mis on varustatud vajaliku inventari ja tehnikaga. Kööki saab kasutada väikese seltskonnaga (5-10) sünnipäeva pidamiseks, seal kogunevad ka Leevi naiste käsitööringi liikmed iganädalaseks ringitegevuseks.

Saalis on olemas 10 kokkuklapitavate jalgadega lauda, 90 tooli (pehmepõhjalised, virnastatavad), muusikakeskus, helivõimendussüsteem, taustavalgustus, 3-osaline sirm jmt. Täpsem tehnilise võimekuse info rahvamaja juhatajalt.

Ruumide rentimiseks on vajalik sõlmida eelnev kokkulepe rahvamaja juhatajaga Külli Pähn (tel 5682 4187, e-post kulli.pahn@rapina.ee).  

Back to top button
jaga
Close
Close