Üldinfo

Leevi rahvamaja saal on praegu multifunktsionaalne saal, kus saab harrastada sporti (mängida võrk- ja korvpalli, saalihokit, lauatennist, tegeleda aeroobika, tervisevõimlemise, jpt treeningutega), viia läbi laste spordiringe, korraldada õpitubasid, loenguid, seminare, kontserte, teatriõhtuid ning tantsuõhtuid, rentida saali juubeliteks või muudeks suuremateks sündmusteks.

Saali mõõdud:
põrand 9,2 X 21m, seina kõrgus 3,05m, lae kõrgus 5m.
Saali kõrval paikneb inventariruum, mida saab vajadusel kasutada ka tegelasteruumina.
1. korruse fuajee (4,2 X 10 m) ja 2. korruse tegelusruum on ideaalsed näituste korraldamiseks. Neis ruumides on lae alla paigaldatud spetsiaalsed kandurid/torud, mille külge saab riputada maale, fotosid jms. Tänu suurtele akendele on neis ruumides ka piisavalt looduslikku valgust.
1. korruse fuajees toimuvad laste meisterdamisringid ja see on sobiv ruum koosolekute läbiviimiseks ning väiksemate salongikontsertite korraldamiseks.

2. korruse tegelusruum on hubane ja sobiv koht ka väiksemate (8-12 osalejaga) koosolekute, koolituste ja huviringide läbiviimiseks.
Leevi rahvamajas on olemas eraldi saunad ning dušši- ja riietusruumid naistele ja meestele. Üks kord nädalas, neljapäeviti kl 17.00 – 20.00 on kogukonna saunapäev.
Rahvamaja 1. korrusel asub köök, kus on olemas nurgadiivan, köögimööbel, elektripliit ja praeahi, külmkapp, nõudepesumasin, mikrolaineahi, kohvimasin, keedukann. Kööki saab kasutada väikese seltskonnaga (5-10) sünnipäeva pidamiseks, seal kogunevad ka Leevi naiste käsitööringi liikmed iganädalaseks ringitegevuseks.
Saalis on olemas 10 kokkuklapitavate jalgadega lauda ning laudade transportimise käru ja 90 tooli (pehmepõhjalised, virnastatavad) ning toolide transportimise käru.
2 kokkupandavat lauatenniselauda, 2 teisaldatavat korvpallikorvi, 5 teisaldatavat discgolfikorvi, hulgaliselt vahendeid laste spordiringi korraldamiseks, võimlemismatid, võimlemiskepid ja -lindid.

Muusikakeskus, teisaldatav helivõimendussüsteem (helipult, kõlarid, reguleeritava kõrgusega jalad kõlaritele), led-ribavalgustid taustavalgustuseks, 2 kahe lambiga ja reguleeritava kõrgusega led-prožektorit. Videoprojektor ja teisaldatav ekraan. Saalis 3-osaline sirm (2x 4,5 m)
Laste lauamänguringiks olemas palju Brain Games´i lauamänge ja puslesid.

Ruumide rentimise hinnakiri:

  • Saali kasutamine – 5 eurot tund, 50 eurot ööpäev
  • Saali kasutamine koos saunade kasutamisega – 10 eurot tund, 100 eurot ööpäev
  • Sauna kasutamise ühekordne pilet 1 eurot / inimene
    ( Kinnitatud Räpina Vallavalitsuse 6. veebruari 2019.a korraldusega nr 117)

Ruumide rentimiseks vajalik eelnev kokkulepe Veriora Kultuur juhatajaga +372 58128219

Back to top button
jaga
Close
Close