Kontaktinfo

Räpina Valla Kultuurikeskus
Räpina Pargi 32 Põlvamaa 64 505
Avatud E-N 10-17 / R 10-15
tel: 796 1361 / 517 6288
e-post: kultuurikeskus@rapina.ee 

NIMI
AMET
TELEFON
MOBIIL
E-POST
Marge Trumsi
juhataja
796 1361
517 6288
marge.trumsi@rapina.ee
Helje Põvvat
kultuurikorraldaja
796 1363
515 3254
helje.povvat@rapina.ee
Marika Lukk
kunstnik-dekoraator
796 1363
marika.lukk@rapina.ee
Estra Kink
kultuurikorraldaja Ruusal
514 5275
estra.kink@mail.ee

Veriora Valla Kultuur – Veriora ja Leevi rahvamaja
Kooli 8 Leevi küla Räpina vald Põlvamaa 64 231

NIMI
AMET
MOBIIL
E-POST
Anu Luiga
juhataja
5669 3686
anu.luiga@rapina.ee

Meeksi valla Seltsikeskus ja Aravu rahvamaja
Meeksi valla Seltsikeskus: Mehikoorma alevik Mehikoorma Põlvamaa 62 511
Aravu rahvamaja: Aravu küla Räpina vald Põlvamaa 62 503

NIMI
AMET
MOBIIL
E-POST
Tea Tenson
juhataja
510 7836
tea.tenson@rapina.ee
Back to top button
jaga
Close
Close