Tidi&bande trio Räpina Miikaeli kirikus

Aeg:
29. sept. 2023 kell 18:00
2023-09-29T18:00:00+03:00
2023-09-29T18:15:00+03:00
Koht:
Räpina Miikaeli kirik
Räpina
Põlva maakond
Eesti
Piletiinfo:
Info korraldajalt
29. septembril tähistatakse rahvakalendri järgi mihklipäeva. Ka kirikus on mihklipäev oluline püha ning looduses märgib see suve lõppu.
Tidi&bande vähendatud koosseisus Tidi (laul, kitarr, baritonukulele), Elsa (laul, perkussioon) ja Martaga (laul, viiul) sõidavad 29. septembril Räpina Miikaeli kirikusse kontserti andma. Kutsume teid endaga mõtisklema ning värske sügise õhtut nautima!
***
Tidi&bande on kollektiiv, kelle juht on laulja ja laulukirjutaja Karoliine-Lisette Kõiv ehk Tidi. Ansambel toob lavadele siirast, ilusat ja kihilist muusikat, mis haarab tunnetekeerisesse kaasa ka kõige tuimema kõrvapaari.
Mihklipäeval toimuv kontsert hõlmab endas nii avaldatud kui avaldamata laulude akustilisi ja minimalistlikke seadeid. Lauludes on kasutatud nii erinevate eesti luuletajate kui ka Tidi enda kirjutatud tekste.
Kolmekesi võtavad Tidi, Marta ja Elsa publiku kaasa mõtisklevale ja elu imetlevale teekonnale läbi luule, hingemaastike ja looduspiltide, et oma esituse kaudu luua usalduslik ja ainukordne side kuulajatega.
Laul, kitarr, baritonukulele – Karoliine-Lisette Kõiv ehk Tidi
Laul, perkussioon – Elsa Högren
Laul, viiul – Marta Külaots
Back to top button
jaga
Close
Close