OUR BAND, USA folk-pop duo

Aeg:
26. sept. 2019 kell 19:00 – 20:30
2019-09-26T19:00:00+03:00
2019-09-26T20:30:00+03:00
Koht:
Räpina Valla Kultuurikeskus
Aianduse
Räpina, 64505 Põlva maakond
Eesti
Piletiinfo:
Tasuta
Kontaktinfo:
Räpina Valla Kultuurikeskus
796 1363

Our Band:

Sasha Papernik & Justin Poindexter www.ourband.org

OUR BAND võidab teie südame, nende repertuaar sisaldab suurepäraseid lugusid igast kümnendist ja igast maailmanurgast. Koos on nad esinenud publikule maailma suurtes saalides, alates Carnegie Hallist kuni Lincolni keskuse ja Smithsoniani Ameerika kunsti muuseumini. Eesti tuuril esinevad Sasha ja Justin 23. – 27. septembrini Kiviõlis, Narvas, Kohtla-Järvel, Ahtmes, Jõhvis, Mustvees, Iisakul, Räpinas, Värskas ja Tallinnas.

Vokalist ja pianist / akordionist Sasha Papernik on klassikalise muusika koolitusega klaverimängija ja esimese põlvkonna vene-ameeriklane. Washington Post nimetab teda “ebaharilikult atraktiivseks ja meelelahutuslikuks.” Tuginedes päritolule, kasutab Sasha oma erinevaid andeid mitmesuguste žanrite esitlemiseks. Tema enda kakskeelne album Victory on arvustajate poolt tunnustatud kui “võrreldamatu oma esteetika ja muusikalise elegantsi poolest”. Kunstihariduskeskus ja Lincolni Keskus on tema kakskeelset kontserti „Ma räägin muusikat” (I Speak Music) esitlenud New Yorgi koolides. Sasha on lõpetanud Wellesley kolledži ja Manhattani muusikakooli.

Kitarrist ja vokalist Justin Poindexter kasvas üles kantrilaulja ja kooliõpetaja peres Põhja-Carolinas. Spetsialiseerunud ameerika pärimusmuusikale, sealhulgas folgile, bluusile, kantrile ja traditsioonilisele džässile, võitis tema 2014. aasta album Diner in the Sky koos ansambliga Amigos sõltumatute muusikaauhindade aastaauhinna Americana Album of Year. Justin on esitanud džässi Lincolni keskuse orkestriga, mängides koos David Amrami, Ken Peplowski, Bria Skonbergi, Ranger Dougi, Nellie McKay, Catherine Russelli ja paljude teiste seas ka Jon Batistega. Justin on esitlenud ameerika muusikat välisriikides ja tema juhendamisel tegutseb Lincolni keskuse džässiprogramm Let Freedom Swing, mis korraldab ligi 600 esinemist aastas. Justin on lõpetanud Põhja-Carolina ülikooli kunstidekooli ja tema esimene tutvus Eestiga oli 2018.aasta septembris koos ansambliga The Silver City Bound. Kontserdid toimusid Tallinnas, Narvas, Viljandis ja Valgas.

Back to top button
jaga
Close
Close