E | T | K | N | R | L | P |
---|---|---|---|---|---|---|
10. klassi draamakursuse näidend
10:00
Direktori vastuvõtt (tänuüritus)
12:20
Eelarve- ja arengukomisjoni koosolek
15:30
Eelarve- ja arengukomisjoni koosolek
juuni 10 kell 15:30 – 16:45
Päevakorra projekt: SA Räpina Inkubatsioonikeskus tegevuse tutvustus (juhataja) Räpina valla 2023. aasta konsolideerimisgrupi majandusaasta aruande kinnitamine (finantsjuht) Maa munitsipaalomandisse taotlemine Mõisavahe tee 3 Ruusa (planeeringute- ja maakorraldusespetsialist) Ehitise peremehetuks tunnistamine Võuküla Siilanõlva (planeeringute- ja maakorraldusespetsialist) …
|
Sotsiaal- ja tervishoiukomisjoni koosolek
13:00
Sotsiaal- ja tervishoiukomisjoni koosolek
juuni 11 kell 13:00 – 15:30
Päevakorra projekt: Peri Sotsiaalkeskuse ja Põlva Toidupanga külastus ning ülevaate saamine toiduabi jagamisest (toidupanga koordinaator) Räpina Vallavolikogu 21.03.2018 määruse 12 „Räpina valla eelarvest toetuste maksmise kord“ muutmine (sotsiaalhoolekandespetsialist) Jooksvad küsimused ja järgmisest koosolekust (komisjoni esimees)
Majandus- ja keskkonnakomisjoni koosolek
16:00
Majandus- ja keskkonnakomisjoni koosolek
juuni 11 kell 16:00 – 17:30
Päevakorra projekt: Maa munitsipaalomandisse taotlemine Mõisavahe tee 3 Ruusa (planeeringute- ja maakorraldusespetsialist) Ehitise peremehetuks tunnistamine Võuküla Siilanõlva (planeeringute- ja maakorraldusespetsialist) Ehitise peremehetuks tunnistamine Verioramõisa Valitsejamaja (planeeringute- ja maakorraldusespetsialist) Ehitise peremehetuks tunnistamine Soohara Teeveere (planeeringute- ja …
|
Põhikooli valikeksam
Aktus
09:00
Haridus- ja kultuurikomisjoni koosolek
17:00
Haridus- ja kultuurikomisjoni koosolek
juuni 12 kell 17:00 – 19:00
Päevakorra projekt: Räpina valla noortevolikogu põhimäärus II lugemine (haridus- ja noorsootööspetsialist) Viluste Kooli põhimäärus I lugemine (haridus- ja noorsootööspetsialist) Mehikoorma Põhikooli põhimäärus I lugemine (haridus- ja noorsootööspetsialist) Räpina Vallavolikogu esindaja nimetamine Räpina valla Keskraamatukogu nõukogusse …
|
||||
Lõpuaktus 9. klass
12:00
Lõpuaktus 12. klass
15:00
Jaaniõhtu
20:00
Jaaniõhtu
juuni 21 kell 20:00 – juuni 22 kell 02:00
Ansambel KOLM SOOVI Õhtujuht selgub lähiajal. Toitlustaja KAMBÜÜS Lõke Alguse kellaaeg võib muutuda.
Jaaniõhtu Mehikoormas
20:00
|
||||||
Jaga kalendrit