Räpina valla sündmuste kalender

märts 5 kell 20:00 – 23:55
20:00
Tantsumuusika ansamblilt Vana kallim Kui on piirangud tantsuõhtu korraldamise osas, lükkub pidu edasi.
Ruusa kultuurimaja
märts 6 kell 20:00 – märts 7 kell 01:00
20:00
Mehikoorma Kultuur korraldab Aravu rahvamajas naistepäevapeo. Külla on kutsutud Eesti Gun ja Janno Meldre ansamblist “Kristjan”.
Aravu rahvamaja
15:30
Päevakorra projekt: Maa tasuta kasutusse andmine (planeeringute- ja maakorraldusespetsialist) Põlvamaa arengustrateegia 2035+ tegevuskava 2021-2024 heakskiitmine (arendusspetsialist) Kohalike omavalitsuste kliima- ja energiakavad – arutelu (arendusspetsialist) Jooksvad küsimused ning järgmisest koosolekust (komisjoni esimees)
Zoom keskkond
märts 8 kell 18:30 – 19:30
18:30
Tšelloduo Andreas Lend ja Johannes Sarapuu esitab Boccherini, Saint-Saens´i, Valgre jt loomingut.  Pileteid saab osta enne kontserti kohapeal. Info: 5812 8219
Leevi rahvamaja
16:00
Päevakorra projekt: Noorsootöö teema arutelu jätk – MTÜ Räpina Avatud Noortekeskuse juhataja E. Pikner osavõtul. Ülevaade valla noorte olukorrast, muredest ja probleemidest koroonaviiruse leviku ajal ja tingimustes (noorsootöötajad) Jooksvad küsimused ning järgmisest koosolekust (komisjoni esimees)
Veebis Zoom keskkond
14:30
Päevakorra projekt: Ülevaade sihtasutuse Räpina Sadamad ja Puhkealad tegevusest (sihtasutuse juhataja) Räpina valla kaevetööde eeskiri (taristuspetsialist) Jooksvad küsimused, ettepanekud ning järgmisest koosolekust (komisjoni esimees)
veebis Zoom keskkond
16:00
Päevakorra projekt: Räpina valla preemiate andmise kord (kultuuri- ja sporditööspetsialist) Ülevaade sotsiaal- ja tervishoiukomisjonis toimunud noorsootöö teemalisest arutelust (E. Tigas) Jooksvad küsimused ja muud ajakohased teemad ning järgmisest koosolekust (komisjoni esimees)
Veebis Zoom keskkond
18:00
Meditatiivsed improvisatsioonid Eesti rahvakoraalide, regilaulude ja gregooriuse laulu teemadel. Iidsed keelpillid ja müstilise kõlaga kristall-helikausid. Tarmo Tabas – laul, raamtrumm, lüüra Toivo Sõmer – lauto, seto kannel, lüüra Aivar Täpsi – kristall-helikausid, Päikesegong Pääsmed (5€ …
Räpina Valla Kultuurikeskus
Back to top button
jaga
Close
Close